Kubki z nadrukiem- jakie wybrać?

Kubki z nadrukiem
Kubki z nadrukiem

Każdy, kto chociaż raz planował kampanie reklamową ten doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że równie ważne są w niej takie elementy, które stanowią gadżet reklamowy. Wszak można go rozdawać obecnym lub też przyszłym klientom. Co więcej, jeśli będą one bardziej uniwersalne, a nie ściśle z kampanią związane i z jej elementami, to taki gadżet reklamowy może być bez najmniejszego problemu wykorzystywany także poza kampania reklamową, czyli nieustannie przez cały rok. W związku z tym bardzo ważne jest to, co i w jaki sposób zostanie na kubku umieszczone. Nie bez znaczenia będzie wielkość oraz rodzaj czcionki, a także kolory jak i sama treść.Jednym słowem jeśli zdecydujemy się na kubki z nadrukiem to musimy dokładnie obmyślić jak one powinny wyglądać. Projektowanie należałoby rozpocząć od ustalenia wielkości, i ewentualnego kształtu, takiego kubka. Można oczywiście wybrać te najbardziej standardowe i popularne. Nie mniej jednak drobne zmiany w tej kwestii także są dopuszczalne. Należy jedynie pamiętać o tym, że kubki maja być nie tylko gadżetem promocyjnym, ale dla klientów przede wszystkim przedmiotem, z którego będą mogli swobodnie korzystać. Ma to wpływ jeśli chodzi o pozytywny wizerunek gadżetu jak i reklamodawcy.

Kolejnym etapem projektowania, będzie ustalenie w jakich kolorach kubki z nadrukiem będą dostępne. Można wybrać barwy związane z przedsiębiorstwem jak i bardziej neutralne. Najważniejsze jest to, by reklama nadrukowana była bardzo wyraźna i czytelna. Zatem kolor całego kubka będzie jedynie dla reklamy tłem.

Oczywiście skoro są to Kubki z nadrukiem to nie może na nich zabraknąć stosownego nadruku. Chodzi o wszystkie elementy reklamowe. Zatem należy umieścić na tego rodzaju gadżecie reklamowym nazwę reklamującego się przedsiębiorstwa, jak i dane kontaktowe. Poza tym wszystkim można zdecydować się na hasła reklamowe. W takiej sytuacji gadżet promocyjny będzie po prostu jednym z elementów trwającej kampanii reklamowej. Nie mniej jednak zanim to wszystko znajdzie się na kubku najpierw należy zaprojektować odpowiednie rozmieszczenie jak i rodzaje czcionki. Chodzi o to, by reklama na kubku ciekawie się prezentowa, a jednocześnie była czytelna.